Kwartierstaat De Jong, Koelé » Eva Cornelia de Geus (1868-1927)

Persoonlijke gegevens Eva Cornelia de Geus 

  • Zij is geboren op 13 juli 1868 in 's-Gravenmoer, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1
    Het kind in nevenstaande akte vermeld genaamd "Eva Cornelia" is door Karel de Geus en Eva Kielen erkend bij hunne huwelijksakte verleden voor mij ambtenaar ... den 27-8-1869.
    Tijdstip: 06:00
  • Registratie van geboorte op 14 juli 1868.Bron 1
    Marinus Kielen was hierbij getuige.
  • Woonachtig vanaf 14 juli 1868: Vaart 106, 's-Gravenmoer, NB, NLD.Bron 1
  • Zij is overleden op 12 juli 1927 in 's-Gravenmoer, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 58 jaar oud.Bron 2
    Tijdstip: 02:00
  • Registratie van overlijden op 13 juli 1927.Bron 2
  • Een kind van Karel de Geus en Eva Kielen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2024.

Gezin van Eva Cornelia de Geus

Zij is getrouwd met Hendrik Versteeg.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1908 te 's-Gravenmoer, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 39 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva Cornelia de Geus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva Cornelia de Geus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva Cornelia de Geus

Karel de Geus
1846-1897
Eva Kielen
1845-1907

Eva Cornelia de Geus
1868-1927

1908

Hendrik Versteeg
± 1867-1923


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteakten 's-Gravenmoer 1868 akte 20*, https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search/deeds/e9ebecff-d7c1-0c39-26a1-5f1c8a6c2cc5
    2. Overlijdensakten 's-Gravenmoer 1927 akte 12*, https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search/deeds/bab43c8d-83b9-2f78-578f-33b50825ed18
    3. Huwelijksakten 's-Gravenmoer 1912 akte 3, https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search/deeds/d057bcb6-be61-cd21-efd0-5cdc6367dcbe

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juli 1868 lag rond de 27,9 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 41%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    • De temperatuur op 21 mei 1908 lag tussen 8,0 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 9,4 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
      • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 12 juli 1927 lag tussen 13,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
      • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Geus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Geus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Geus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Geus (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I8982.php : benaderd 28 februari 2026), "Eva Cornelia de Geus (1868-1927)".