Kwartierstaat De Jong, Koelé » Antonie Melsen (± 1887-1960)

Persoonlijke gegevens Antonie Melsen 

  • Hij is geboren rond 1887 in 's-Gravenmoer, Noord-Brabant, Nederland.
  • Beroep: vanaf rond 1908 schipper.Bron 1
  • Hij is overleden op 28 februari 1960 in Rotterdam, ZH, NLD.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2024.

Gezin van Antonie Melsen

Hij is getrouwd met Pieternella de Geus.

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1908 te 's-Gravenmoer, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Melsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakten 's-Gravenmoer 1908 akte 1, https://www.bhic.nl/memorix/genealogy/search/deeds/786a92c0-ba2c-8ee1-e947-3a6e100be58a
  2. Overlijdensakten Rotterdam 1960 akte 533, https://hdl.handle.net/21.12133/E78E94C367874D398ACE6C018DE4A01D

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1960 lag tussen 4,9 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 27 juni » Chemische synthese van chlorofyl door Robert Woodward.
    • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 13 augustus » De Centraal-Afrikaanse Republiek verklaart zich onafhankelijk van Frankrijk.
    • 4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
    • 14 september » De Organisatie van olie-exporterende landen (OPEC) wordt opgericht in Bagdad, Irak.
    • 12 december » Oprichting van de Sloveense voetbalclub NK Maribor.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Melsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Melsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Melsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Melsen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I8974.php : benaderd 28 februari 2026), "Antonie Melsen (± 1887-1960)".