Kwartierstaat De Jong, Koelé » Gerrit Lit

Persoonlijke gegevens Gerrit Lit 


Gezin van Gerrit Lit

Hij is getrouwd met Jannigje Goudijn (Godijn).

Ze zijn in de kerk getrouwd op 20 december 1803 te Utrecht, UT, NLD.Bron 1

Den 20 Dec:1803 getrouwd in de Catharijne kerk door H.H. Viervant: Gerrit Lit J:M: en Jannetje Godin J:D: beide alhier.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Lit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Trouwboek Hervormd Utrecht 1764-1811 img. 547*, https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:3QS7-99WL-S3D

Over de familienaam Lit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lit (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I6340.php : benaderd 7 maart 2026), "Gerrit Lit".