Kwartierstaat De Jong, Koelé » Wubbina Frederika Gesina Hebbes (1888-????)

Persoonlijke gegevens Wubbina Frederika Gesina Hebbes 


Gezin van Wubbina Frederika Gesina Hebbes

Zij is getrouwd met Robbert Borst.

Toestemming voor het huwelijk is 4 februari 1912 verkregen.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1912 te Heerenveen, FR, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Petrus Michaël Schlecht was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wubbina Frederika Gesina Hebbes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wubbina Frederika Gesina Hebbes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wubbina Frederika Gesina Hebbes

Hebbe Hebbes
1850-1931

Wubbina Frederika Gesina Hebbes
1888-????

1912

Robbert Borst
± 1883-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://home.hccnet.nl/pj.keijzer/hebbes
    2. Huwelijksakten Schoterland 1912 akte 8*, https://allefriezen.nl/zoeken/deeds/1a211601-3c82-f35b-edcb-daa685ea43b6

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 mei 1888 lag rond de 6,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • De temperatuur op 20 februari 1912 lag tussen 6,1 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 7,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hebbes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hebbes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hebbes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hebbes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I3374.php : benaderd 23 februari 2026), "Wubbina Frederika Gesina Hebbes (1888-????)".