Kwartierstaat De Jong, Koelé » Dingenis Tange (± 1834-1922)

Persoonlijke gegevens Dingenis Tange 


Gezin van Dingenis Tange

Hij is getrouwd met Jacomina van der Hiele.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1880 te Wolphaartsdijk, Zuid-Beveland, ZL, NLD.Bron 1


Notities over Dingenis Tange

Zoon van Cornelis Tange en Elisabeth Ketelaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingenis Tange?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakten Wolphaartsdijk 1880 akte 10, https://hdl.handle.net/21.12113/9D0BB2332221470D9224A591FD6AE230
  2. Overlijdensakten Wolphaartsdijk 1922 akte 12, https://hdl.handle.net/21.12113/C33460F6ABF546EEB50953E9324F9EFF

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1922 lag tussen -1,9 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tange

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tange.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tange.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tange (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I132328.php : benaderd 11 januari 2026), "Dingenis Tange (± 1834-1922)".