Stamboom De Jaegher » Voornaamloos van Eeckhoudt (1906-1906)

Persoonlijke gegevens Voornaamloos van Eeckhoudt 

Bron 1

Gezin van Voornaamloos van Eeckhoudt


Notities over Voornaamloos van Eeckhoudt


-- GEDCOM (INDI) --
1 SOUR Bron - VAN EECKHOUDT V - Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen -
2 CONC Smart Matching
2 CONT Bron is bedoeld voor:1009257
1 PRIN MH:SC2309
-- GEDCOM (SOUR SOUR) --
1 CONC Smart Matching
1 CONT Bron is bedoeld voor:1009257

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Voornaamloos van Eeckhoudt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Voornaamloos van Eeckhoudt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Voornaamloos van Eeckhoudt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Bron - VAN EECKHOUDT V - Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen -

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 november 1906 lag tussen 7,7 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eeckhoudt


    De publicatie Stamboom De Jaegher is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik De Jaegher, "Stamboom De Jaegher", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jaegher-stamboom/I4645.php : benaderd 7 augustus 2025), "Voornaamloos van Eeckhoudt (1906-1906)".