Stamboom Jacobs » Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders (1739-1831)

Persoonlijke gegevens Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders 


Gezin van Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders

Zij is getrouwd met Petrus Jacobs.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1760 te Hinkelenoord.

•Gehuwd op 4 mei 1760 (zondag), Hinkelenoord, met sosa Pieter Jacobs 1727-1827 (Ouders : sosa Jacob Jacobs 1700- & sosa Petronella de Bruijn 1692) (zie notitie) en hun kinderen •V Petronella Jacobs 1761 gehuwd mogelijkerwijze op 4 september 1791 met Antonie Norbertus de Crom 1767

•V Joanna Jacobs 1764 gehuwd mogelijkerwijze op 2 juli 1786 met Pieter Moerenhout

?M Joannes Jacobs 1767-1788
?M Jacobus Jacobs 1775-1831 gehuwd op 9 januari 1809 (maandag) met Anna Catharina Michielsen 1786-1879

?V Maria Elisabeth Jacobs 1778-1862 gehuwd op 18 februari 1814 (vrijdag) met Cornelis van de Moer 1765

•V Anna Catharina Jacobs 1782-1854 gehuwd in 1815 met Jacobus Soffers

Kind(eren):

  1. Petronella Jacobs  1761-????
  2. Joanna Jacobs  1764-????
  3. Jacobus Jacobs  1775-1831 
  4. Anna Catharina Jacobs  ± 1783-1854 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders

Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders
1739-1831

1760

Petrus Jacobs
± 1727-????

Joanna Jacobs
1764-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1739 lag rond de 5,0 °C. Er was 51 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1739: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Bouveteiland wordt ontdekt door de Franse ontdekkingsreiziger Jean-Baptiste Charles Bouvet de Lozier.
    • 20 maart » Nadir Sjah maakt tijdens zijn militaire campagne tegen het Mogolrijk in India de Pauwentroon buit.
  • De temperatuur op 16 november 1831 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: hagel . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1831: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De 29-jarige Nederlandse marineofficier Jan van Speijk laat zijn eigen kanonneerboot vol munitie exploderen in de haven van Antwerpen om te voorkomen dat het in handen zou vallen van de Belgen; dat was tijdens de Belgische Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 7 februari » België - Oprichting van de krant L'indépendant.
    • 15 juni » De Franse wiskundige Évariste Galois wordt voor de rechtbank voorgeleid wegens het bedreigen van koning Lodewijk Filips van Frankrijk.
    • 16 juni » Het eerste nummer van het Belgisch Staatsblad rolt van de persen.
    • 17 juli » Koning Leopold I komt naar België.
    • 8 september » Opening van de eerste zitting van het Belgisch Parlement, dat 102 volksvertegenwoordigers en 51 senatoren telt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Osseschreuders


De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marco Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jacobs-stamboom/I925.php : benaderd 31 december 2025), "Joanna Maria (ook Maria Hosseschreuders) Osseschreuders (1739-1831)".