Stamboom De Bruijn » Wouter Vilain (alias van den Moere) (????-> 1333)

Persoonlijke gegevens Wouter Vilain (alias van den Moere) 


Gezin van Wouter Vilain (alias van den Moere)

Hij is getrouwd met Y. van Mortagne.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan I Vilain  ± 1300-> 1365 

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter Vilain (alias van den Moere)

Wouter Vilain (alias van den Moere)
????-> 1333


Jan I Vilain
± 1300-> 1365

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Vilain (alias van den Moere)


    De publicatie Stamboom De Bruijn is opgesteld door Erwin de Bruijn (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erwin de Bruijn, "Stamboom De Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-bruijn-stamboom/I6028.php : benaderd 5 februari 2026), "Wouter Vilain (alias van den Moere) (????-> 1333)".