De temperatuur op 21 april 1934 lag tussen 1,4 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
Dag van overlijden 12 juni 2009
De temperatuur op 12 juni 2009 lag tussen 6,4 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 april » Start van JOE fm, een commercieel radiostation van Medialaan.
8 april » Een zilveren microscoop van Antoni van Leeuwenhoek wordt geveild voor 347.708 euro.
14 mei » De Karelsprijs wordt toegekend aan Andrea Riccardi, stichter van de Sint-Egidiusgemeenschap.
14 mei » De ruimtetelescoop Herschel wordt samen met de Planck Observatory door de Europese Ruimtevaartorganisatie met een Ariane 5-raket succesvol in de ruimte gebracht.
30 juni » Yemenia-vlucht 626, een Airbus A310 van de Jemenitische vliegmaatmaatschappij Yemenia, crasht met 153 mensen aan boord bij de eilandengroep Comoren voor de Afrikaanse oostkust. Een meisje van 14 overleeft op wonderbaarlijke wijze het ongeluk.
16 oktober » Een zakenvliegtuigje stort neer op een weiland in de buurt van Weert. Twee mensen komen om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Erwin de Bruijn, "Stamboom De Bruijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-bruijn-stamboom/I1058.php : benaderd 5 maart 2026), "Richard Aloijs Marie de Bruijn (1934-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.