Database Van Broekhoven » Jenne Marie van Besouwen (± 1725-????)

Persoonlijke gegevens Jenne Marie van Besouwen 


Gezin van Jenne Marie van Besouwen

Zij is getrouwd met Johannes Verhoeven.

Toestemming voor het huwelijk is 24 januari 1750 verkregen te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1750 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland.Bron 2

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 februari 1750 te Goirle, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Adrianus Verhoeven  1750-????
  2. Adriana Verhoeven  1753-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenne Marie van Besouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jenne Marie van Besouwen

Jenne Marie van Besouwen
± 1725-????

1750

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Besouwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I9998.php : benaderd 8 augustus 2025), "Jenne Marie van Besouwen (± 1725-????)".