De temperatuur op 6 november 1920 lag tussen -0,5 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
Trouwdag 14 juli 1953
De temperatuur op 14 juli 1953 lag tussen 13,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 24,3 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
18 juni » Egypte wordt uitgeroepen tot republiek en generaal Mohammed Naguib ingezworen als eerste president
29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
19 augustus » De Iraanse regering onder leiding van premier Mohammed Mossadeq wordt in een door de CIA georganiseerde coup afgezet.
6 november » Het laatste dijkgat na de watersnoodramp van 1953 wordt gesloten bij de plaats Ouwerkerk.
20 november » De Amerikaanse testpiloot Scott Crossfield vliegt als eerste tweemaal zo snel als het geluid.
Dag van overlijden 4 december 2010
De temperatuur op 4 december 2010 lag tussen -6,3 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 9,2 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
26 februari » Nicolien Sauerbreij wint goud op de parallelle reuzenslalom tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver. Het is de honderdste Nederlandse gouden Olympische medaille.
27 februari » Chili wordt opgeschrikt door een aardbeving met een magnitude van 8,8. Het epicentrum ligt op ongeveer 115km van Concepción.
21 juli » Een half jaar na de zware aardbeving in Haïti schrapt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) alle schulden van het land.
23 augustus » Bij een buskaping in Manilla komen acht toeristen uit Hongkong en de dader om het leven.
24 oktober » De VN-vluchtelingenorganisatie UNHCR begint een luchtbrug naar het zwaar overstroomde West-Afrikaanse land Benin.
26 oktober » Zo'n zestigduizend mensen zijn in Somalië op de vlucht geslagen voor het geweld, tussen de islamitische rebellengroep Al-Shabaab en een door de regering gesteunde militie, meldt de UNHCR, de vluchtelingenorganisatie van de Verenigde Naties.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I94954.php : benaderd 25 februari 2026), "Petronella Johanna van Neerven (1920-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.