Database Van Broekhoven » Nicolaa van de Leur

Persoonlijke gegevens Nicolaa van de Leur 


    Gezin van Nicolaa van de Leur

    Zij is getrouwd met Arnoldus Noot.

    Zij zijn getrouwdBron 1


    Kind(eren):

    1. Hubertus Noot  1688-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaa van de Leur?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaa van de Leur

    Nicolaa van de Leur


    Hubertus Noot
    1688-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van de Leur


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I81938.php : benaderd 8 augustus 2025), "Nicolaa van de Leur".