Database Van Broekhoven » Johann Hermann Diederich Kleinhoder

Persoonlijke gegevens Johann Hermann Diederich Kleinhoder 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 mei 2021.

Gezin van Johann Hermann Diederich Kleinhoder

Hij is getrouwd met Elisabeth Neukother.

Zij zijn getrouwdBron 1


Kind(eren):

  1. Hermann Peter Kleinhoder  ± 1836-1911

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Hermann Diederich Kleinhoder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johann Hermann Diederich Kleinhoder

Johann Hermann Diederich Kleinhoder
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Kleinhoder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I68799.php : benaderd 10 januari 2026), "Johann Hermann Diederich Kleinhoder".