Database Van Broekhoven » Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof (1933-1934)

Persoonlijke gegevens Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof 


Gezin van Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof

Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof
1933-1934


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1933 lag tussen 5,3 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 12,3 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 16 november » De Verenigde Staten knopen diplomatieke banden aan met de Sovjet-Unie
  • De temperatuur op 11 mei 1934 lag tussen 9,2 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Ann Morgan Guilbert, Amerikaans actrice († 2016)
  • 1929 » Fernanda Montenegro, Braziliaans actrice
  • 1930 » Carmen Sevilla, Spaans actrice
  • 1934 » Peter Ashdown, Brits autocoureur
  • 1934 » Tonny Roosken, Nederlands voetballer († 2017)
  • 1936 » Peter Bowles, Brits acteur

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Kerkhof


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I66491.php : benaderd 2 januari 2026), "Johannes Josephus Arnoldus van de Kerkhof (1933-1934)".