De temperatuur op 21 juni 1918 lag tussen 11,2 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
Trouwdag 17 mei 1947
De temperatuur op 17 mei 1947 lag tussen 10,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
Dag van overlijden 10 december 1994
De temperatuur op 10 december 1994 lag tussen -1,3 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
27 juni » Verheffing van het Bisdom Berlijn in Duitsland tot Aartsbisdom Berlijn en van de Apostolische Administraties Erfurt, Görlitz en Maagdenburg tot bisdommen.
4 november » De leider van de Bosnische Serviërs, Radovan Karadžić, kondigt een algehele mobilisatie af.
3 december » Na de zege van Jan Apell en Jonas Björkman in het dubbelspel is de tennisploeg van Zweden zeker van de vijfde overwinning in het toernooi om de Davis Cup. Uiteindelijk wordt Rusland in de finale met 4-1 verslagen.
4 december » In Sydney verspeelt Nederland de wereldtitel door in de finale van het WK hockey na strafballen van Pakistan te verliezen.
15 december » Netscape Navigator 1.0 wordt uitgebracht.
27 december » Zeker 115 journalisten komen in 1994 op gewelddadige wijze om het leven tijdens de uitoefening van hun beroep, maakt de Internationale Federatie van Journalisten bekend.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I470.php : benaderd 8 januari 2026), "Franciscus Aarts (1918-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.