Database Van Broekhoven » Elisabeth Maria de Grauw (1917-2008)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maria de Grauw 


Gezin van Elisabeth Maria de Grauw

Zij is getrouwd met Antonius Marie Josephus Crijns.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1961 te Amstenrade, Limburg, Nederland, zij was toen 43 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maria de Grauw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maria de Grauw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maria de Grauw

Johannes Daamen
± 1850-1916

Elisabeth Maria de Grauw
1917-2008

1961

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 november 1917 lag tussen 7,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
  • De temperatuur op 23 mei 1961 lag tussen 3,2 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 31 januari » De Verenigde Staten lanceert haar eerste ruimtevaarder: de chimpansee Ham. Dit leidt bij Amerikaanse testpiloten al snel tot de woordgrap "Ham in a Can".
    • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
    • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
    • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
  • De temperatuur op 21 april 2008 lag tussen 6,6 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Kosovo verklaart zich officieel onafhankelijk van Servië.
    • 27 april » Feyenoord wint de 90ste editie van de KNVB beker ten koste van Roda JC.
    • 2 september » Madonna in Amsterdam Arena met haar Sticky & Sweet Tour.
    • 14 september » Twee Somalische medewerkers van het Wereldvoedselprogramma (WFP) worden door gewapende mannen ontvoerd in de buurt van de stad Jowhar.
    • 1 november » De Boliviaanse president Evo Morales schort voor onbepaalde tijd de werkzaamheden op van de Amerikaanse drugsbestrijdingsdienst DEA in zijn land.
    • 2 december » Het dodental van Zimbabwes ergste cholera-epidemie stijgt tot bijna 500.
  • De temperatuur op 24 april 2008 lag tussen 7,1 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Nederlandse politieke partij Lijst Pim Fortuyn houdt op te bestaan.
    • 2 maart » Bruno Valkeniers wordt de nieuwe voorzitter van het Vlaams Belang.
    • 23 juni » In Nederland wordt voor het eerst een eiken huwelijk gevierd. Een Amstelveens echtpaar is op deze datum tachtig jaar gehuwd, een mijlpaal die nog niet eerder werd bereikt.
    • 15 september » Eerste uitzending van het Spaanse satirische tv-programma Crackòvia.
    • 26 september » Wilfried Martens trouwt met Miet Smet, het eerste huwelijk tussen twee Ministers van Staat in België.
    • 10 oktober » Martti Ahtisaari, voormalig president van Finland en VN-diplomaat, wint de Nobelprijs voor de vrede.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2007 » Jef Van den Berg (89), Vlaams componist, pianist, muziekleraar, televisieregisseur en televisieproducent
  • 2007 » Parry O'Brien (75), Amerikaans atleet
  • 2008 » Alphons Castermans (84), Nederlands hulpbisschop
  • 2008 » Angèle Manteau (97), Belgisch uitgeefster
  • 2009 » Santha Rama Rau (86), Amerikaans schrijfster van Indiase afkomst
  • 2009 » Jack Jones (96), Engels vakbondsleider

Over de familienaam De Grauw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Grauw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Grauw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Grauw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I46155.php : benaderd 1 januari 2026), "Elisabeth Maria de Grauw (1917-2008)".