De temperatuur op 7 september 1930 lag tussen 11,2 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
Trouwdag 8 januari 1965
De temperatuur op 8 januari 1965 lag tussen 3,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 20,2 mm neerslag gedurende 12,8 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
5 februari » Voetballer Stanley Matthews (50) speelt zijn laatste wedstrijd in de Engelse hoogste klasse.
28 mei » Het rooms-katholieke aartsbisdom Westminster in Engeland wordt gesplitst in twee kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Westminster met drie bisdommen en het nieuwe Aartsbisdom Southwark met de bisdommen Plymouth en Portsmouth en het nieuwe Bisdom Arundel en Brighton.
1 juli » In Enschede wordt profvoetbalclub FC Twente opgericht na een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys.
26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
3 december » Het Beatles album Rubber Soul komt uit.
15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.
Dag van overlijden 14 april 2011
De temperatuur op 14 april 2011 lag tussen 1,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
11 maart » Zeebeving in de Stille Oceaan, 130 km ten oosten van Sendai (Japan), tot dan de 5e krachtigste in de geschiedenis. De beving veroorzaakt ook een tsunami.
15 mei » In Spanje breken een week voor de lokale verkiezingen, grote straatprotesten uit tegen sociale, economische en politieke misstanden in het land.
7 juli » Tijdens de bouw voor uitbreiding van het voetbalstadion van FC Twente, De Grolsch Veste, stort een gedeelte van het dak in; er zijn twee dodelijke slachtoffers en 14 gewonden te betreuren.
7 september » 36 van de 37 spelers van het Russische ijshockeyteam Lokomotiv Jaroslavl komen om bij het verongelukken van Jak-Service-vlucht 9633.
2 december » Het water van de Donau staat zo laag dat zo'n honderd vrachtschepen voor de Hongaarse grens voor pampus liggen.
16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I45458.php : benaderd 10 januari 2026), "Laurentius Petrus Wilhelmus Govers (1930-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.