Database Van Broekhoven » Petrus Johannes Mooldijk (1913-)

Persoonlijke gegevens Petrus Johannes Mooldijk 


Gezin van Petrus Johannes Mooldijk

Hij is getrouwd met Gerharda Geertruida Godschalk.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1933 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Johannes Mooldijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Johannes Mooldijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Johannes Mooldijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1913 lag tussen 12,4 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 20 september 1933 lag tussen 8,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mooldijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mooldijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mooldijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mooldijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I357227.php : benaderd 15 februari 2026), "Petrus Johannes Mooldijk (1913-)".