Database Van Broekhoven » Adrianus Arnoldus Schoenmakers (1906-1971)

Persoonlijke gegevens Adrianus Arnoldus Schoenmakers 


Gezin van Adrianus Arnoldus Schoenmakers

Hij is getrouwd met Maria Wilhelmina Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1941 te Oisterwijk, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 35 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Arnoldus Schoenmakers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Arnoldus Schoenmakers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Arnoldus Schoenmakers

Adrianus Arnoldus Schoenmakers
1906-1971

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1906 lag tussen 0,7 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
  • De temperatuur op 10 juni 1941 lag tussen 13,7 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 3 oktober » De eerste spuitbussen op drijfgas komen op de markt, in de VS.
    • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
    • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
  • De temperatuur op 24 december 1971 lag tussen 2,7 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Officiële opening van evenementenhal Rotterdam Ahoy door prins Claus.
    • 28 maart » Frans Verbeeck wint de zesde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 25 mei » De Efteling opent de attractie Diorama.
    • 27 augustus » De staatsradio in Fort Lamy maakt bekend dat in Tsjaad een staatsgreep is verijdeld.
    • 15 november » Intel introduceert de 4004-microprocessor voor microcomputers.
    • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoenmakers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I343476.php : benaderd 16 februari 2026), "Adrianus Arnoldus Schoenmakers (1906-1971)".