Database Van Broekhoven » Boukje Koldijk (1889-????)

Persoonlijke gegevens Boukje Koldijk 

  • Zij is geboren op 22 maart 1889 in Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2025.

Gezin van Boukje Koldijk

Zij is getrouwd met Abraham Petrie Gerardus van Lom.

Zij zijn getrouwd op 9 december 1908 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 16 mei 1913 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Boukje Koldijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1889 lag rond de 1,4 °C. De winddruk was 24 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koldijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koldijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koldijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koldijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I341519.php : benaderd 12 januari 2026), "Boukje Koldijk (1889-????)".