Database Van Broekhoven » Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen (1946-2022)

Persoonlijke gegevens Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen 


Gezin van Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen

Zij is getrouwd met Hendricus Petrus Maria Begurel.

Zij zijn getrouwdBron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen

Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen
1946-2022



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1946 lag tussen -0,2 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
    • 26 februari » Oprichting JOVD.
    • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Adriaansen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I337438.php : benaderd 14 januari 2026), "Hendrika Adriana Elisabeth Maria Adriaansen (1946-2022)".