Database Van Broekhoven » Bernardus Franciscus van den Biezenbos (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Bernardus Franciscus van den Biezenbos 


Gezin van Bernardus Franciscus van den Biezenbos

Hij is getrouwd met Joanna Christina Louisa Bezems.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1946 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Franciscus van den Biezenbos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Franciscus van den Biezenbos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Franciscus van den Biezenbos


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1916 lag tussen 3,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,2 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 30 december 1946 lag tussen 0,7 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
    • 19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
    • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • 7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.
    • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
  • De temperatuur op 13 maart 2000 lag tussen 3,9 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Zonenummers worden verplicht in België bij elk telefoongesprek in het binnenland.
    • 18 maart » Chen Shui-bian wordt gekozen als president van Taiwan.
    • 17 mei » Galatasaray wint de UEFA Cup. In de finale in Kopenhagen zegeviert de Turkse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van het Engelse Arsenal.
    • 16 juni » De Veiligheidsraad neemt naar aanleiding van hernieuwde gevechten tussen Oeganda en Rwanda in Kisangani unaniem een resolutie (1304) aan waarin het optreden van beide landen in de DR Congo veroordeeld wordt.
    • 17 september » Zwemmer Pieter van den Hoogenband scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.45,35. De mondiale toptijd was met 1.45,51 in handen van Ian Thorpe.
    • 27 november » De Noorse Lærdalstunnel wordt voor het verkeer vrijgegeven. Met een lengte van 24,5 km is dit de langste verkeerstunnel ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Yoshio Kodama, Japans crimineel en oorlogsmisdadiger († 1984)
  • 1913 » Jan Willem Hees, Nederlands marineofficier en acteur (overleden 1989
  • 1914 » Alphons Gaalman, Nederlands organist, pianist, componist en dirigent († 1986)
  • 1914 » Sándor Képíró, Hongaars oorlogsmisdaadverdachte († 2011)
  • 1918 » Mariano Mores, Argentijns componist, dirigent en pianist († 2016)
  • 1919 » Jack Palance, Amerikaans acteur († 2006)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Biezenbos


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I332167.php : benaderd 9 januari 2026), "Bernardus Franciscus van den Biezenbos (1916-2000)".