Database Van Broekhoven » Doodgeboren dochter de Kort (1919)

Persoonlijke gegevens Doodgeboren dochter de Kort 


Gezin van Doodgeboren dochter de Kort

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Doodgeboren dochter de Kort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Doodgeboren dochter de Kort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Doodgeboren dochter de Kort

Klaas de Kort
1880-1942

Doodgeboren dochter de Kort
1919


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 maart 1919 lag tussen 0,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kort (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I331606.php : benaderd 8 januari 2026), "Doodgeboren dochter de Kort (1919)".