Database Van Broekhoven » Marinus Paulus van Brunschot (1932-2017)

Persoonlijke gegevens Marinus Paulus van Brunschot 


Gezin van Marinus Paulus van Brunschot

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwdBron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Paulus van Brunschot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Paulus van Brunschot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Paulus van Brunschot

Adriana Werde
1889-1966

Marinus Paulus van Brunschot
1932-2017


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1932 lag tussen 14,0 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 29 maart 2017 lag tussen 10,3 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » In Attractiepark Slagharen is de Gold Rush geopend, de achtbaan werd officieel geopend door directeur Wouter Dekkers en burgemeester Peter Snijders.
    • 14 mei » Feyenoord wordt na achttien jaar landskampioen voetbal. Tijdens het kampioensduel tegen Heracles Almelo maakt Dirk Kuijt een hattrick.
    • 1 juli » De 3300 gele praatpalen langs de autosnelwegen in Nederland zijn vanaf vandaag uitgeschakeld. In 1999 kwamen er nog 100.000 meldingen via de palen binnen, maar door de opkomst van de mobiele telefoon zijn ze nu overbodig.
    • 27 augustus » Nederland wint de Europese hockeytitel door België in Amstelveen met 4-2 te verslaan, nadat de ploeg met achterstand de rust is ingegaan.
    • 11 september » Voetbaltrainer Frank de Boer krijgt zijn ontslag als trainer van Crystal Palace na een dienstverband van 77 dagen en vier (verloren) competitiewedstrijden.
    • 9 november » Met de winst op Schotland (0-1) evenaart Dick Advocaat het recordaantal overwinningen (36) als bondscoach van Oranje van Bob Glendenning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Brunschot


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I323399.php : benaderd 5 januari 2026), "Marinus Paulus van Brunschot (1932-2017)".