Database Van Broekhoven » Goverdien Sanders (1889-1915)

Persoonlijke gegevens Goverdien Sanders 


Gezin van Goverdien Sanders

Zij is getrouwd met Henri Lammers.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1911 te Sint-Michielsgestel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Antonia Lammers  1912- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Goverdien Sanders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Goverdien Sanders

Goverdien Sanders
1889-1915

1911

Henri Lammers
1891-1972


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 september 1889 lag rond de 11,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
  • De temperatuur op 5 mei 1911 lag tussen -0,2 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 10 oktober 1915 lag tussen 7,8 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Willem Maris (66), Nederlands kunstschilder
  • 1911 » Jack Daniel (65), Amerikaans oprichter van de Jack Daniel's distilleerderij
  • 1914 » Carol I van Roemenië (75), koning van Roemenië (1866-1914)
  • 1914 » Domenico Ferrata (67), Italiaans nuntius in België en kardinaal-staatssecretaris
  • 1927 » Gustav Whitehead (53), Duits-Amerikaans luchtvaartpionier
  • 1933 » Jules Persyn (55), Vlaams schrijver

Over de familienaam Sanders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sanders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sanders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sanders (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I322009.php : benaderd 19 februari 2026), "Goverdien Sanders (1889-1915)".