De temperatuur op 3 mei 1925 lag tussen 3,8 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
Trouwdag 24 mei 1949
De temperatuur op 24 mei 1949 lag tussen 8,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
11 juli » Het Cypriotisch voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Tel Aviv met 3-1 van Israël.
29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
Dag van overlijden 4 december 2009
De temperatuur op 4 december 2009 lag tussen 3,0 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 juni » Kathleen Aerts heeft haar laatste optreden bij de meidengroep K3 tijdens het Studio 100-zomerfestival in Ahoy.
28 juli » Venezuela trekt zijn ambassadeur uit Colombia terug en verbreekt voorlopig de betrekkingen met het buurland na beschuldigingen van Colombia dat Venezuela de marxistische rebellenbeweging FARC steunt.
9 augustus » Volgens de Venezolaanse president Hugo Chávez zijn Colombiaanse troepen de grensrivier Orinoco overgestoken en Venezuela binnengevallen.
19 oktober » De DSB Bank wordt failliet verklaard.
28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
19 november » De Belgische politicus Herman Van Rompuy wordt aangeduid als eerste President van de Europese Raad.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I313304.php : benaderd 23 februari 2026), "Christiana Johanna Mulders (1925-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.