Database Van Broekhoven » Johannes Godefridus van de Voort (1923-1994)

Persoonlijke gegevens Johannes Godefridus van de Voort 


Gezin van Johannes Godefridus van de Voort

Hij is getrouwd met Theodora van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1947 te Stiphout, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Godefridus van de Voort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Godefridus van de Voort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Godefridus van de Voort


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 maart 1923 lag tussen 8,6 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 28 juli 1947 lag tussen 14,4 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 22,9 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
  • De temperatuur op 13 mei 1994 lag tussen 10,6 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Bosnische Serviërs nemen de enclave Maglaj onder vuur, waardoor de VN-hulporganisatie UNHCR geen hulp kan bieden aan de 19.000 ingesloten moslims.
    • 25 maart » De laatste Amerikaanse troepen vertrekken uit Somalië.
    • 10 mei » Nelson Mandela wordt beëdigd als eerste zwarte president van Zuid-Afrika.
    • 21 september » Ontevreden Berbers, een aanzienlijke minderheidsgroep in Algerije, houden een algemene staking en grote protestmarsen.
    • 29 november » Bij een granaatexplosie in Bujumbura, de hoofdstad van Burundi, komen vijf mensen om het leven.
    • 17 december » Voetballer Klaas Vink maakt namens Heracles in het duel tegen VVV vier doelpunten in twaalf minuten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Mort Abrahams, Amerikaans film- en televisieproducent († 2009)
  • 1917 » Rufus Thomas, Amerikaans zanger (overleden in 2001)
  • 1923 » Elizabeth Jane Howard, Brits schrijfster (overleden in 2014)
  • 1923 » Gert Bastian, Duits generaal en politicus († 1992)
  • 1923 » Paul Staunton, Amerikaans scheikundige (overleden in 2003)
  • 1925 » Pierre Boulez, Frans componist en dirigent (overleden in 2016)

Bron: Wikipedia

  • 1984 » Joop Geesink (71), Nederlands filmproducent
  • 1986 » Vasili Ignatenko (25), Wit-Russisch-Oekraïens brandweerman en liquidator bij de kernramp van Tsjernobyl
  • 1987 » Ismael Rivera (55), Puerto Ricaans zanger
  • 1988 » Chet Baker (58), Amerikaans jazztrompettist
  • 1992 » Bart Zoet (49), Nederlands wielrenner en olympisch kampioen
  • 1994 » Duncan Hamilton (74), Brits autocoureur

Over de familienaam Van de Voort


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I309938.php : benaderd 20 januari 2026), "Johannes Godefridus van de Voort (1923-1994)".