Database Van Broekhoven » Petronella Maria de Lau (1920-2011)

Persoonlijke gegevens Petronella Maria de Lau 


Gezin van Petronella Maria de Lau

(1) Zij is getrouwd met Willem Pieter Maria Maas.

Zij zijn getrouwdBron 1


(2) Zij is getrouwd met Gerardus Josephus Naus.

Zij zijn getrouwd na 1992.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Maria de Lau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Maria de Lau

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Maria de Lau

Petronella Maria de Lau
1920-2011

(1) 
(2) > 1992

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1920 lag tussen 4,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 13,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
  • De temperatuur op 2 augustus 2011 lag tussen 11,5 °C en 26,7 °C en was gemiddeld 20,8 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Voetballer Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht neemt in het Casino-Kursaal in Oostende voor de tweede keer de Belgische Gouden Schoen in ontvangst.
    • 9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
    • 23 juni » De Nederlandse politicus Geert Wilders wordt door de rechtbank vrijgesproken van alle ten laste gelegen feiten, waaronder haatzaaien en groepsbelediging.
    • 17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
    • 7 september » 36 van de 37 spelers van het Russische ijshockeyteam Lokomotiv Jaroslavl komen om bij het verongelukken van Jak-Service-vlucht 9633.
    • 3 november » Zeker acht mensen komen om het leven tijdens rellen in een gevangenis in het westen van Venezuela.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Paul Vanden Boeynants, Belgisch politicus († 2001)
  • 1919 » Peter Howson, Australisch minister († 2009)
  • 1922 » Frans Vester, Nederlands fluitist († 1987)
  • 1922 » Louis van Son, Nederlands politicus († 1986)
  • 1923 » Max Velthuijs, Nederlands schrijver en tekenaar van kinderboeken († 2005)
  • 1924 » Charles Aznavour, Frans zanger, acteur en componist († 2018)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Lau

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Lau.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Lau.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Lau (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I309507.php : benaderd 26 februari 2026), "Petronella Maria de Lau (1920-2011)".