Database Van Broekhoven » Allegonda van den Heuvel (1923-2009)

Persoonlijke gegevens Allegonda van den Heuvel 


Gezin van Allegonda van den Heuvel

Zij is getrouwd met Henricus Adrianus Berens.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1948 te Helmond, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allegonda van den Heuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Allegonda van den Heuvel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Allegonda van den Heuvel

Allegonda van den Heuvel
1923-2009

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1923 lag tussen 9,0 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
  • De temperatuur op 2 oktober 1948 lag tussen 10,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
    • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
    • 3 november » De krant Chicago Tribune komt uit met de grote kop 'Dewey defeats Truman', maar Truman won de verkiezingen.
    • 12 november » Het Tribunaal van Tokio veroordeelt 7 Japanse leiders tot de doodstraf voor hun aandeel in de Tweede Wereldoorlog.
    • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.
    • 14 december » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Zabrze.
  • De temperatuur op 27 april 2009 lag tussen 8,3 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De eerste uitzending van de Vlaamse radiozender MNM.
    • 15 maart » Vier hulpverleners van de Verenigde Naties worden in Somalië ontvoerd, en enkele uren later weer vrijgelaten.
    • 7 juni » Roger Federer wint zijn eerste Roland Garros, zijn veertiende grandslamtitel. Hij is hiermee de zesde man aller tijden die alle grand slams gewonnen heeft.
    • 4 oktober » In Łódź winnen de Italiaanse volleybalsters de Europese titel door Nederland in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 12 oktober » Elinor Ostrom en Oliver Williamson winnen de Nobelprijs voor de Economie.
    • 1 december » Het Verdrag van Lissabon treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1920 » George Duvivier, Amerikaans jazz-bassist († 1985)
  • 1920 » Maureen O'Hara, Iers-Amerikaans actrice († 2015)
  • 1923 » Anton Kersjes, Nederlands dirigent († 2004)
  • 1926 » Jiang Zemin, Chinees politicus en partijleider
  • 1927 » Sam Butera, Amerikaans tenorsaxofonist en arrangeur († 2009)
  • 1928 » Willem Duys, Nederlands radio- en televisiepresentator en muziekproducent († 2011)

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Tom Deitz (57), Amerikaans romanschrijver
  • 2009 » Tomohiko Ikoma (76), Japans voetballer
  • 2009 » Ernie Barnes (70), Amerikaans kunstenaar en American footballspeler
  • 2009 » Feroz Khan (69), Indisch acteur, producent en regisseur
  • 2009 » Frankie Manning (94), Amerikaans swingdanser, dansleraar en choreograaf
  • 2009 » Jean Godeaux (86), Belgisch bankier

Over de familienaam Van den Heuvel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I307536.php : benaderd 25 februari 2026), "Allegonda van den Heuvel (1923-2009)".