Database Van Broekhoven » Geertruida Onvlee (1904-)

Persoonlijke gegevens Geertruida Onvlee 

  • Zij is geboren op 23 november 1904 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juni 2024.

Gezin van Geertruida Onvlee

(1) Zij is getrouwd met Abraham van Rosse.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1927 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 2 september 1930 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Matthijs van der Born.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1931 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Onvlee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1904 was gemiddeld 2,7 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Onvlee

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Onvlee.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Onvlee.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Onvlee (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I305926.php : benaderd 14 januari 2026), "Geertruida Onvlee (1904-)".