Database Van Broekhoven » Elias Molenaar (1914-)

Persoonlijke gegevens Elias Molenaar 


Gezin van Elias Molenaar

Hij is getrouwd met Jannetje Velthuijsen.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1938 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elias Molenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elias Molenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elias Molenaar

Elias Molenaar
1914-

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1914 lag tussen 0,2 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
  • De temperatuur op 27 juli 1938 lag tussen 12,4 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
    • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Molenaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Molenaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Molenaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Molenaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I299746.php : benaderd 1 januari 2026), "Elias Molenaar (1914-)".