De temperatuur op 4 december 1918 lag tussen 6,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
Trouwdag 26 juni 1947
De temperatuur op 26 juni 1947 lag tussen 10,5 °C en 29,7 °C en was gemiddeld 21,0 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
27 april » Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, wordt in Rome zalig verklaard door paus Pius XII.
18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
Dag van overlijden 3 januari 2012
De temperatuur op 3 januari 2012 lag tussen 4,8 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 januari » Zanger Youssou N'Dour laat zich registreren als kandidaat voor de presidentsverkiezingen in Senegal, die op 26 februari worden gehouden.
19 maart » President Hugo Chávez van Venezuela zegt dat een moordcomplot is ontdekt tegen Henrique Capriles, Chavez' rivaal bij de presidentsverkiezingen in oktober.
23 april » Premier Mark Rutte van Nederland dient bij Koningin Beatrix het ontslag in van het voltallige kabinet-Rutte I.
20 juli » De Roemeense premier Victor Ponta heeft grote delen van zijn juridische proefschrift uit 2003 zonder bronvermelding overgenomen, aldus een ethische commissie van de Universiteit van Boekarest.
8 september » In Roemenië komen acht mensen om het leven bij een botsing tussen een tractor met aanhangwagen en een trein. Het ongeluk gebeurt op een onbewaakte spoorwegovergang bij het plaatsje Chilieni in Midden-Roemenië.
12 december » Roemenië breidt het parlement uit naar 588 leden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I297772.php : benaderd 11 januari 2026), "Elisabeth Gertruida Johanna van Mullekom (1918-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.