Database Van Broekhoven » Gerardus Antonius van Toorenburg (1908-)

Persoonlijke gegevens Gerardus Antonius van Toorenburg 


Gezin van Gerardus Antonius van Toorenburg

(1) Hij is getrouwd met Wilhelmina Anna Oord.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1929 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Johanna Volkert.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1931 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 20 maart 1947 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 2


(3) Hij is getrouwd met Anna Maria van de Veer.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1948 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 40 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 18 november 1953 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 3


(4) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd na 1953.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Antonius van Toorenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1908 lag tussen -0,8 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Toorenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I296387.php : benaderd 3 januari 2026), "Gerardus Antonius van Toorenburg (1908-)".