Database Van Broekhoven » Arnold Gerard Banning (1916-)

Persoonlijke gegevens Arnold Gerard Banning 


Gezin van Arnold Gerard Banning

Hij is getrouwd met Tetje Haringa.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1942 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnold Gerard Banning?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnold Gerard Banning

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnold Gerard Banning

Arnold Gerard Banning
1916-

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1916 lag tussen 4,2 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
  • De temperatuur op 25 maart 1942 lag tussen -3,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
    • 12 juni » Anne Frank krijgt een dagboek voor haar dertiende verjaardag.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    • 28 november » Door een brand in de nachtclub Cocoanut Grove in Boston komen 491 mensen om.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Banning

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Banning.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Banning.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Banning (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I294677.php : benaderd 27 februari 2026), "Arnold Gerard Banning (1916-)".