Database Van Broekhoven » Klaas Imand Goedraad (1897-1932)

Persoonlijke gegevens Klaas Imand Goedraad 


Gezin van Klaas Imand Goedraad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Imand Goedraad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Imand Goedraad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Imand Goedraad

Jan Goedraat
1833-1903
Klaas Vermaat
1829-1895
Jan Goedraad
1862-1958

Klaas Imand Goedraad
1897-1932


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1897 lag rond de 18,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 28 juni 1932 lag tussen 13,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1888 » Mannes Francken, Nederlands voetballer († 1948)
  • 1901 » Max Euwe, Nederlands wereldkampioen schaken († 1981)
  • 1903 » Oscar Castelo, Filipijns jurist en politicus († 1982)
  • 1905 » Gerrit Achterberg, Nederlands dichter († 1962)
  • 1906 » Giuseppe Siri, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Genua († 1989)
  • 1906 » Lyda Roberti, Pools-Amerikaans filmactrice, zangeres en radioster († 1938)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goedraad

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goedraad.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goedraad.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goedraad (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I292058.php : benaderd 21 februari 2026), "Klaas Imand Goedraad (1897-1932)".