Database Van Broekhoven » Leendert Martinus Albert Muller (1910-)

Persoonlijke gegevens Leendert Martinus Albert Muller 


Gezin van Leendert Martinus Albert Muller

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Wortman.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1932 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 21 juni 1937 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Johanna Klumper.

Zij zijn getrouwd op 11 maart 1942 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Martinus Albert Muller?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 oktober 1910 lag tussen 6,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Muller

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muller.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muller.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muller (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I291782.php : benaderd 9 maart 2026), "Leendert Martinus Albert Muller (1910-)".