Database Van Broekhoven » Herman Willem van der Marel (1904-)

Persoonlijke gegevens Herman Willem van der Marel 


Gezin van Herman Willem van der Marel

(1) Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Teske.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1930 te Nijmegen, Gelderland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 15 oktober 1935 te Nijmegen, Gelderland, Nederland.Bron 2


(2) Hij is getrouwd met Gerdina Johanna Kempff.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1937 te Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 18 mei 1971 te Arnhem, Gelderland, Nederland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Willem van der Marel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Willem van der Marel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Willem van der Marel

Helena Rupert
1876-1961

Herman Willem van der Marel
1904-

(1) 1930
(2) 1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 oktober 1904 lag tussen 9,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 17 april 1937 lag tussen 7,5 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
    • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Willem Sandberg, Nederlands ontwerper, typograaf en directeur van het Stedelijk Museum († 1984)
  • 1904 » Wim Kat, Nederlands atleet († 1990)
  • 1911 » Paul Grégoire, Canadees kardinaal-aartsbisschop van Montreal († 1993)
  • 1911 » Sonny Terry, Amerikaans bluesmuzikant († 1986)
  • 1914 » Charles Anderson, Amerikaans ruiter († 1993)
  • 1915 » Bob Kane, Amerikaans striptekenaar († 1998)

Over de familienaam Van der Marel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I288307.php : benaderd 25 februari 2026), "Herman Willem van der Marel (1904-)".