Database Van Broekhoven » Herman ter Borch (1913-)

Persoonlijke gegevens Herman ter Borch 


Gezin van Herman ter Borch

Hij is getrouwd met Antonia Petronella Maria van Bakel.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1937 te Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman ter Borch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman ter Borch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman ter Borch

Trientje Bos
1876-1913

Herman ter Borch
1913-

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1913 lag tussen -2,2 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
  • De temperatuur op 25 juni 1937 lag tussen 6,7 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Kurt Stöpel, Duits wielrenner († 1997)
  • 1910 » Roger L. Stevens, Amerikaans theaterproducent († 1998)
  • 1910 » László Lékai, Hongaars aartsbisschop en kardinaal († 1986)
  • 1911 » Gustavo Díaz Ordaz, president van Mexico (1964-1970) († 1979)
  • 1917 » Giovanni Benedetti, Italiaans bisschop († 2017)
  • 1917 » Millard Kaufman, Amerikaans regisseur en schrijver († 2009)

Over de familienaam Ter Borch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I287171.php : benaderd 10 januari 2026), "Herman ter Borch (1913-)".