Database Van Broekhoven » Franciscus Overdijk (1916-1994)

Persoonlijke gegevens Franciscus Overdijk 


Gezin van Franciscus Overdijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Overdijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Overdijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Overdijk

Anna Schaapis
1864-1941
Ester Giezen
1891-1973

Franciscus Overdijk
1916-1994


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1916 lag tussen 5,4 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 20,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 26 oktober 1994 lag tussen 5,9 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 22,0 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 25 maart » De laatste Amerikaanse troepen vertrekken uit Somalië.
    • 7 april » Tien Belgische para's worden in Rwanda vermoord.
    • 26 mei » Els De Temmerman, correspondente van de Volkskrant en de BRT in Afrika, wint de Dick Scherpenzeelprijs 1993.
    • 27 mei » In Princeton wordt de recordtemperatuur van 5,10 *10°C bereikt.
    • 22 juli » De regering van Soedan kondigt een staakt-het-vuren af in de strijd tegen het Zuid-Soedanese bevrijdingsleger.
    • 26 september » De Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Willy Claes, wordt door de ambassadeurs van de zestien NAVO-landen voorgedragen als secretaris-generaal van de organisatie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Overdijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Overdijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Overdijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Overdijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I286989.php : benaderd 1 januari 2026), "Franciscus Overdijk (1916-1994)".