De temperatuur op 19 september 1924 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
Dag van overlijden 28 februari 2013
De temperatuur op 28 februari 2013 lag tussen 0,6 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (51%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
7 februari » In Zuid-Afrika breekt een onverwacht grote volkswoede uit vanwege de dood van de 17-jarige Anene Booysen. Het meisje werd vijf dagen eerder op gruwelijke wijze gemarteld en verkracht door een groep mannen.
15 februari » In het Oeralgebied in de buurt van de plaats Tsjeljabinsk komt een meteoroïde de dampkring binnen. Vele honderden mensen raken gewond.
26 februari » De Roemeense politie doet in het dorp Carcaliuin, in de provincie Tulcea, een aantal huiszoekingen in het onderzoek naar de schilderijenroof (2012) uit de Kunsthal Rotterdam.
17 mei » De Colombiaanse spits Carlos Bacca van Club Brugge ontvangt de trofee voor Profvoetballer van het Jaar.
2 juli » Spanje sluit zijn luchtruim voor een vlucht van de Boliviaanse president Evo Morales, omdat wordt verondersteld dat deze de klokkenluider Edward Snowden aan boord heeft.
15 oktober » Door een 1-0-overwinning op en in Litouwen plaatst het Bosnisch voetbalelftal zich voor het eerst in de geschiedenis voor de WK-eindronde.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I283635.php : benaderd 8 januari 2026), "Catharina Cecilia van Ouwendijck (1924-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.