De temperatuur op 29 december 1911 lag tussen 5,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
Trouwdag 23 november 1937
De temperatuur op 23 november 1937 lag tussen -0,6 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
Dag van overlijden 9 augustus 1993
De temperatuur op 9 augustus 1993 lag tussen 11,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
25 maart » Gewapende mannen vallen de belangrijkste militaire basis in de Togolese hoofdstad Lomé aan in een poging president Étienne Eyadéma ten val te brengen.
3 mei » Drie zwaarbewapende misdadigers ontsnappen uit de gevangenis van Sint-Gillis in Brussel, waarbij verscheidene personen worden gegijzeld.
27 juli » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca zijn eigen wereldrecord hoogspringen met 1 centimeter aan tot 2,45 meter.
9 augustus » Tientallen pantserwagens komen aan in de Somalische hoofdstad Mogadishu om de grondtroepen van de Verenigde Naties te versterken, kort nadat vier Amerikaanse VN-soldaten bij een hinderlaag om het leven zijn gekomen.
29 augustus » Atlete Ellen van Langen brengt in Sheffield het Nederlands record op de incourante 1.000 meter op 2.35,21 minuten.
7 december » In Zuid-Afrika wordt de overgangsraad geïnstalleerd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I278233.php : benaderd 11 januari 2026), "Christiaan Cornelis Lazeroms (1911-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.