Database Van Broekhoven » Arnoldus van Etten

Persoonlijke gegevens Arnoldus van Etten 

  • Hij is geboren in Princenhage.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2022.

Gezin van Arnoldus van Etten

Hij is getrouwd met Catharina van Beeck.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1750 te Ginneken.Bron 1


Kind(eren):

  1. Alexander van Etten  1757-1840 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus van Etten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus van Etten

Arnoldus van Etten
????-

1750

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. 0080 BHIC - http://www.bhic.nl

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Etten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I271722.php : benaderd 30 april 2025), "Arnoldus van Etten".