Database Van Broekhoven » Dominicus Martens (1927-2011)

Persoonlijke gegevens Dominicus Martens 


Gezin van Dominicus Martens

Hij is getrouwd met Adriana Alida de Jong.

Zij zijn getrouwdBron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dominicus Martens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dominicus Martens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dominicus Martens

Maria Krielen
1853-1945
Maria Wevers
1898-1951

Dominicus Martens
1927-2011



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1927 lag tussen 5,0 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 8,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
  • De temperatuur op 11 mei 2011 lag tussen 9,0 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Een grote brand bij chemiebedrijf chemie-pack in Moerdijk veroorzaakt een enorme rookwolk en een grootschalige vervuiling van bodem en oppervlaktewater. Bestuurlijk wordt opgeschaald naar het niveau GRIP 4. Twintig hulpverleners en 150 andere mensen worden behandeld voor klachten die mogelijk het gevolg geweest zijn van blootstelling aan gevaarlijke stoffen.
    • 29 januari » De Belgische tennisster Kim Clijsters wint voor de eerste maal de Australian Open. Zij verslaat de Chinese Li Na in drie sets: 3-6, 6-3, 6-3.
    • 12 maart » Als gevolg van de zeebeving en de daaropvolgende tsunami, een dag eerder, vindt in de kerncentrale Fukushima I in Japan een kernramp plaats.
    • 24 juli » Ondanks zijn strijd tegen kanker wil president Hugo Chávez van Venezuela zich beschikbaar stellen voor een nieuwe, zesjarige ambtstermijn, zegt hij tegen de krant Correo del Orinoco.
    • 26 juli » Opening van het Stade du Hainaut in de Franse stad Valenciennes.
    • 27 juli » Zuid-Soedan wordt lid van de Afrikaanse Unie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Martens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Martens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Martens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Martens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I265194.php : benaderd 26 februari 2026), "Dominicus Martens (1927-2011)".