Database Van Broekhoven » Johannes de Klerk (1916-1994)

Persoonlijke gegevens Johannes de Klerk 


Gezin van Johannes de Klerk

Hij is getrouwd met Cornelia Johanna Reuvers.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1939 te Breda, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes de Klerk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes de Klerk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes de Klerk

Johannes de Klerk
1916-1994

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juli 1916 lag tussen 7,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 9 februari 1939 lag tussen 1,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 24 mei » Het Nationaal park Hartz Mountains wordt opgericht.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
    • 15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
    • 31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.
  • De temperatuur op 11 augustus 1994 lag tussen 16,2 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 8,7 uur zonneschijn (58%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 15 juli » Marxistische guerrillastrijders doden ten minste 24 Colombiaanse soldaten bij een olie-installatie in Orito. Bij de aanval komen ook achttien guerrillastrijders om het leven.
    • 22 juli » De regering van Soedan kondigt een staakt-het-vuren af in de strijd tegen het Zuid-Soedanese bevrijdingsleger.
    • 13 november » Na langdurige onderhandelingen op het vliegveld van Palma de Mallorca geven drie kapers van een toestel van de Algerijnse luchtvaartmaatschappij Air Algérie zich over aan de Spaanse autoriteiten.
    • 8 december » De Amerikaanse president Bill Clinton tekent een wet waardoor de Verenigde Staten deelnemen in het General Agreement on Tariffs and Trade (GATT).
    • 11 december » Russische troepen trekken de opstandige republiek Tsjetsjenië binnen.
    • 24 december » Air France 8969 wordt gekaapt op het vliegveld van Algerije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Klerk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Klerk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Klerk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Klerk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I262036.php : benaderd 17 januari 2026), "Johannes de Klerk (1916-1994)".