Database Van Broekhoven » Anna Maria Couwenbergh

Persoonlijke gegevens Anna Maria Couwenbergh 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 april 2021.

Gezin van Anna Maria Couwenbergh

Zij is getrouwd met Petrus Verhoeven.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1760 te Udenhout, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Gerardus Verhoeven  1760-???? 
  2. Franciscus Verhoeven  1762-1852 
  3. Elias Verhoeven  1768-1854

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Couwenbergh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Couwenbergh

Anna Maria Couwenbergh
????-

1760

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Couwenbergh


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I26155.php : benaderd 3 januari 2026), "Anna Maria Couwenbergh".