Database Van Broekhoven » Petrus Gerardus IJpelaar (1930-2004)

Persoonlijke gegevens Petrus Gerardus IJpelaar 


Gezin van Petrus Gerardus IJpelaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Gerardus IJpelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Gerardus IJpelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Gerardus IJpelaar

Adriana Kroot
1854-1900

Petrus Gerardus IJpelaar
1930-2004


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1930 lag tussen 6,5 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
  • De temperatuur op 12 mei 2004 lag tussen 8,9 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In de Verenigde Staten veroorzaakt het optreden van Janet Jackson en Justin Timberlake tijdens de rechtstreekse uitzending van de halftime show bij de Super Bowl XXXVIII een enorme rel. Bij hun optreden wordt een borst zichtbaar, nadat Timberlake een stuk van Jacksons kleding wegscheurt.
    • 13 juli » Bij olympische kwalificatiewedstrijden in Long Beach brengt Ian Crocker het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op 50,76.
    • 13 augustus » De 28ste Olympische Zomerspelen worden geopend in de Griekse hoofdstad Athene.
    • 12 november » In Leeuwarden wordt het wereldrecord vallende dominostenen gebroken. Bij Domino Day 2004 vallen 3.992.397 stenen om.
    • 12 november » In Liempde wordt in een kampeerboerderij een trainingskamp van de Koerdische Arbeiderspartij PKK opgerold.
    • 26 december » Bij een zware zeebeving, gevolgd door tsunami's, komen in Zuidoost-Azië ruim 230.000 mensen om het leven. Landen als Indonesië, Sri Lanka, India en Thailand worden eveneens ernstig getroffen door dit natuurlijke fenomeen dat met een kracht van 9.1 op de schaal van Richter op de kusten vloog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam IJpelaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam IJpelaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over IJpelaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam IJpelaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I259971.php : benaderd 5 januari 2026), "Petrus Gerardus IJpelaar (1930-2004)".