Database Van Broekhoven » Jannetje van der Blom (1863-1946)

Persoonlijke gegevens Jannetje van der Blom 


Gezin van Jannetje van der Blom

Zij is getrouwd met Jacobus Sloos.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1885 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Anna Christina Sloos  1890-1975 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van der Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van der Blom

Jannetje van der Blom
1863-1946

1885

Jacobus Sloos
1862-1894


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1863 lag rond de 6,0 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 5 augustus 1885 lag rond de 21,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
  • De temperatuur op 19 juli 1946 lag tussen 12,1 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 26 februari » Oprichting JOVD.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
    • 21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
    • 23 augustus » Stichting van de deelstaat Noordrijn-Westfalen in Duitsland en tevens opheffing van de Rijnprovincie en provincie Hannover.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1844 » Mehmet V, sultan van het Osmaanse rijk († 1918)
  • 1847 » Georges Sorel, Frans filosoof († 1922)
  • 1863 » Victor De Lille, Belgisch journalist, schrijver, politicus, drukker en uitgever († 1940)
  • 1865 » Warren Harding, 29ste president van de Verenigde Staten († 1923)
  • 1871 » Poul Heegaard, Deens wiskundige († 1948)
  • 1872 » Alex Benno, Nederlands acteur en cineast († 1952)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Blom


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I254091.php : benaderd 28 februari 2026), "Jannetje van der Blom (1863-1946)".