Database Van Broekhoven » Maria Cooijmans (± 1670-????)

Persoonlijke gegevens Maria Cooijmans 


Gezin van Maria Cooijmans

Zij is getrouwd met Christianus Cocx.

Toestemming voor het huwelijk is 10 februari 1696 verkregen te Vlijmen, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 27 februari 1696 te Vlijmen, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Bartholomeus Cocx  1696-????
  2. Wilhelmus Cocx  1698-???? 
  3. Bartholomeus Cocx  1700-1777
  4. Elisabeth Koks  1702-???? 
  5. Antonia Cocx  1704-????
  6. Lucia Cocx  1707-???? 
  7. Petrus Cocx  1711-????
  8. Hubertus Cockx  1713-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cooijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cooijmans

Maria Cooijmans
± 1670-????

1696
Antonia Cocx
1704-????
Lucia Cocx
1707-????
Petrus Cocx
1711-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Cooijmans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I25264.php : benaderd 1 januari 2026), "Maria Cooijmans (± 1670-????)".