Database Van Broekhoven » Adriana Slijters (1914-1971)

Persoonlijke gegevens Adriana Slijters 


Gezin van Adriana Slijters

(1) Zij is getrouwd met Cornelis van der Plas.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1939 te Boxtel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


(2) Zij is getrouwd met Bernardus Wilhelmus Fabrie.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1946 te Boxtel, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Slijters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Slijters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Slijters

Adriana Slijters
1914-1971

(1) 1939
(2) 1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 september 1914 lag tussen 5,4 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
  • De temperatuur op 27 juni 1946 lag tussen 13,3 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
    • 2 maart » De communistische leider Hồ Chí Minh roept zichzelf uit tot president van Noord-Vietnam.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
    • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
  • De temperatuur op 6 februari 1971 lag tussen 3,7 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Ontslag van Léon Lommel als bisschop van Luxemburg. Hij wordt opgevolgd door zijn coadjutor Jean Hengen.
    • 9 maart » Een geplande staatsgreep in Turkije van generaal Cemal Madanoglu wordt in de kiem gesmoord als zijn collega Muhsin Batur het plan verraadt aan premier Süleyman Demirel en de Turkse inlichtingen- en veiligheidsdienst.
    • 19 juli » Het hoogste punt van de South Tower van het World Trade Center in New York wordt bereikt.
    • 27 oktober » De naam van de Democratische Republiek Congo wordt veranderd in Zaïre.
    • 15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.
    • 22 december » Kurt Waldheim volgt U Thant op als secretaris-generaal van de VN.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Roger Beaufrand, Frans wielrenner en olympisch kampioen († 2007)
  • 1913 » Josef Bican, Oostenrijks-Tsjechisch voetballer en trainer († 2001)
  • 1913 » Rob Delsing, Nederlands schrijver en dichter († 1983)
  • 1918 » Noronha, Braziliaans voetballer († 2003)
  • 1919 » Felipe Cruz, Filipijns ondernemer († 2013)
  • 1921 » Jacques Martin, Frans striptekenaar († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slijters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Slijters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Slijters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Slijters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I249779.php : benaderd 17 februari 2026), "Adriana Slijters (1914-1971)".