Database Van Broekhoven » Petronella Antonia Johanna Cuijten (1933-2009)

Persoonlijke gegevens Petronella Antonia Johanna Cuijten 


Gezin van Petronella Antonia Johanna Cuijten

Zij is getrouwd met Gerardus van Hemmen.

Zij zijn getrouwd.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Antonia Johanna Cuijten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Antonia Johanna Cuijten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Antonia Johanna Cuijten

Petronella Antonia Johanna Cuijten
1933-2009



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 april 1933 lag tussen 1,7 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 8 januari 2009 lag tussen -7,3 °C en -3,1 °C en was gemiddeld -4,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Voetballer Keisuke Honda van VVV Venlo wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2008/09.
    • 5 juli » De schat van Staffordshire wordt ontdekt nabij de stad Lichfield.
    • 23 juli » IJsland vraagt officieel het lidmaatschap van de Europese Unie aan.
    • 30 september » 50km ten noordwesten van de havenstad Padang (op het Indonesische eiland Sumatra) vindt een aardbeving plaats van 7.6 op de schaal van Richter. Gebouwen storten in, waaronder een ziekenhuis. De aardbeving kost aan zeker 1100 mensen het leven.
    • 25 november » De aandeelhouders van bank en verzekeraar ING geven goedkeuring voor afsplitsing van onderdelen van het concern.
    • 23 december » Zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher kondigt zijn rentree aan in de F1. Hij heeft getekend bij Mercedes Grand Prix.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cuijten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cuijten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cuijten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cuijten (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. van Broekhoven, "Database Van Broekhoven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-van-broekhoven/I247923.php : benaderd 2 maart 2026), "Petronella Antonia Johanna Cuijten (1933-2009)".